Contact
Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
info@grinthotel.com
052 224 453
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Follow

Pishat e buta, Golem, Albania

info@grinthotel.com

052 224 453

Blog
  /  Blog   /  Restorant ne Golem
Restorante ne Golem

Restorant ne Golem

Restorant ne Golem. I vendosur ne Golem e si te mos ndalosh nje here per te shijuar gatimet e peshkut. Perpos pamjes se mrekullueshme qe shtrihet perballe tij, kush deshiron qe te haje krudot me te shijshme ne Golem, duhet ta dije qe ne kete restorant do te fillojne t’i pelqejne edhe ata qe nuk jane aq te apasionuar pas prodhimeve te detit.

Ka nje zgjedhje te madhe te ushqimit te detit, vererave premium, sherbim dhe ate qe e ben akoma me impresionuese… vendndodhja ne bregdetin e Adriatikut ne Golem, me nje pamje mahnitese e relaksuese. Larg nga zhurmat dhe smogu i qytetit, ky vend rekomandohet gjate çdo kohe të vitit.

Aty do te gjeni nje pervoje kuzhine te veçante ne shije, aroma dhe ngjyra. Duke kombinuar perberesit me te fresket me salcat dhe ereza te guximshme. Cdo krijim ju le me ndjenjen se keni gjetur restorantin tuaj. Restorant “GRINT” ju jep mundesine te shijoni prodhimet me te fresketa te detit me ambiente elegante e moderne. Eshte nder restorantet ideale ku mund te kalosh nje dreke familjare e me miq te mire ne ditet e ngrohta plot diell, qe e mbushin tavolinen me aq dashuri e ushqime speciale.

Nje vend qe nuk duhet humbur, restorant ne Golem.

Stafi yne ju mirepret!

Post a Comment