Contact
Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
info@grinthotel.com
052 224 453
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Follow

Pishat e buta, Golem, Albania

info@grinthotel.com

052 224 453

Blog
  /  Blog   /  Restorant per dasma
restorant-per-dasma

Restorant per dasma

Restorant per dasma. Jeni duke kerkuar nje restorant per te festuar dasmen tuaj? Ne ju sugjerojme Hotel Grint ne Golem, sepse eshte padyshim me i miri ne vend.

Organizojme dasma, fejesa dhe evente te tjera familjare. Ky restorant gjendet ne Golem, Pishat e buta. Hapesire e gjere dhe parking i garantuar.

Restoranti ka nje kapacitet te larte personash. Gjithashtu nje pamje mahnitese ju shoqeron gjate gjithe qendrimit tuaj. Ushqimi i shijshem dhe ambjentet me moderne jane gjithcka qe ju duhet per nje feste te paharruar. Ofrojme ushqim te kuzhines sone moderne. Kuzhineret tane jane profesioniste me shume vite pervoje pune. Perdorim vetem prodhime te cilesise se larte.

Per te pare me shume rreth ambjenteve tona ju ftojme te vizitoni websiten tone ose te shikoni ne faqen tone te instagramit. Gjithashtu ju mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit (+355 69 4028 058) per te prenotuar restorant per dasma

Post a Comment