Contact
Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
info@grinthotel.com
052 224 453
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Follow

Pishat e buta, Golem, Albania

info@grinthotel.com

052 224 453

Blog
  /  Blog   /  Hotel Grint ne Golem
hotel-ne-golem

Hotel Grint ne Golem

Hotel Grint ne Golem. Po kerkoni nje vend per te kaluar pushimet? Kur rezervoni per pushime, gjetja e hotelit te persosur eshte nje pjese shume e rendesishme e procesit. Do te na besonit nese iu themi qe hoteli i persosur per ju dhe familjen tuaj ndodhet ne Durres? Pa dyshim qe pushimet me te bukura kalohen ne Golem. Hotel Grint ka nje kapacitet prej 59 dhomash, te kategorizuara ne dhoma dyshe, treshe dhe katershe. Hotel Grint ka nje restorant me ambjent te hapur dhe nje plazh privat. Hoteli ndodhet ne bregun e Detit Adriatik, kjo u siguron pushuesve nje pamje fantastike. Nje panorame mbreselenese qe nga lindja e diellit ne mengjes deri tek perendimi ne mbremje.

Persa i perket kushteve qe hoteli ofron mund te permendim rehatine dhe madheshtine e dhomave, ku secila prej tyre eshte e pajisur me tv , ajer te kondicionuar, ballkon, nje frigorifer te vogel, gjithashtu edhe tualete provate te pajisuar me vaske apo dush.

Marketingu i Hotel Grint ne Golem menaxhohet me profesionalizem nga stafi i agjensise Smart Center ne Durres.

Ju mirepresim te kaloni nje dreke ose darke bashke me familjaret tuaj. Eshte nje nga hotelet me te bukura ne Durres nga i cili mahnitesh.

Post a Comment