Contact
Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
info@grinthotel.com
052 224 453
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Follow

Pishat e buta, Golem, Albania

info@grinthotel.com

052 224 453

Blog
  /  Blog   /  Hotel ne Golem, Hotel Grint
hotel-ne-golem

Hotel ne Golem, Hotel Grint

Hotel ne Golem, Hotel Grint. Per te kaluar nje pushim te paharruar bashke me familjen tuaj ju rekomandojme hotel Grint. Hotel ne Golem, mund te permendim Hotel Grint i cili ka nje kapacitet prej 59 dhomash, te kategorizuara ne dhoma dyshe, treshe dhe katershe. Hotel Grint ka nje restorant me ambjent te hapur dhe nje plazh privat. Hoteli ndodhet ne bregun e Detit Adriatik, kjo u siguron pushuesve nje pamje fantastike qe nga lindja e diellit ne mengjes deri tek perendimi ne mbremje. Vendndodhja e favorizon per klimen e mrekullueshme. Si pasoje ky hotel terheq shume turiste vendas dhe te huaj per te kaluar pushimet e tyre. Grint Hotel gezon nje vend te qete para plazhit në Golem, Durres. Me nje restorant dhe nje zone plazhi privat, hoteli ndodhet ne Bregun e Detit Adriatik. Turistet mund te gezojne pamje nga deti nga dhomat e tyre dhe nga restoranti kryesor.

Persa i perket kushteve qe hoteli ofron mund te permendim rehatine dhe madheshtine e dhomave, ku secila prej tyre eshte e pajisur me tv , ajer te kondicionuar, ballkon, nje frigorifer te vogel, gjithashtu edhe tualete provate te pajisuar me vaske apo dush. Arti i kulinarise eshte i nderthurur me tradicionalen dhe modernen per te sjelle nje shije te vecante ne tavolinat tuaja. Argtim, kuzhine e shkelqyer, bar-restorant, te gjitha keto e bejne hotel Grintin nje mundesi qe nuk duhet humbur.

Marketingu i, Hotel Grint menaxhohet me profesionalizem nga stafi i agjensise Smart Center ne Durres.

Ju mirepresim prane ambjenteve tona.

Post a Comment