Contact
Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
info@grinthotel.com
052 224 453
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Follow

Pishat e buta, Golem, Albania

info@grinthotel.com

052 224 453

Blog
  /  Blog   /  Hotel ne Golem
hotel-ne-golem

Hotel ne Golem

Hotel ne Golem, pozicionuar ne zonën e golemit, ju mirepret çdo dite.

Mund te permendim Hotel Grint i cili ka nje kapacitet prej 59 dhomash, te kategorizuara ne dhoma dyshe, treshe dhe katershe. Hotel ne Golem ka nje restorant me ambjent te hapur. Gjithashtu ka dhe nje plazh privat. Ky hotel ka edhe nje pishine te posacme per pushuesit. Hoteli ndodhet ne bregun e Detit Adriatik, kjo u siguron pushuesve nje pamje fantastike qe nga lindja e diellit ne mengjes deri tek perendimi ne mbremje.

Gjithashtu ka nje restorant me ambjent te hapur dhe nje plazh privat. Ky hotel ka nje pishine te posacme per pushuesit. Grint Hotel gezon nje vend te qete para plazhit në Golem, Durres. Persa i perket kushteve qe hoteli ofron mund te permendim rehatine dhe madheshtine e dhomave. Secila prej tyre eshte e pajisur me tv , ajer te kondicionuar, ballkon. Sigurisht qe ka dhe nje frigorifer te vogel, gjithashtu edhe tualete provate te pajisuar me vaske apo dush.

Marketingu i Hotel Grint menaxhohet me profesionalizem nga stafi i agjensise Smart Center ne Durres.

Ju mirepresim! Kaloni një dreke fantastike prane ambjenteve te veçanta te Hotel Grint. Oazi i kenaqesise tuaj, vendi i shijes dhe i mikpritjes

Post a Comment