Contact
Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
info@grinthotel.com
052 224 453
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Follow

Pishat e buta, Golem, Albania

info@grinthotel.com

052 224 453

Blog
  /  Blog   /  Hotel Grint ne Durres
Hotel Grint ne Durres

Hotel Grint ne Durres

Hotel Grint ne Durres. Po kerkoni nje vend per te kaluar pushimet? Kur rezervoni per pushime, gjetja e hotelit te persosur eshte nje pjese shume e rendesishme e procesit. Do te na besonit nese iu themi qe hoteli i persosur per ju dhe familjen tuaj ndodhet ne Durres?

Pa dyshim qe pushimet me te bukura kalohen ne qytetin bregdetar, Durres. Durresi ofron nje shumellojshmeri hotelesh por hotel Grint ben diferencen. Hotel Grint eshte vendi perfekt per te kaluar nje vere te mrekullueshme. Eshte nje hotel luksi me 4 yje superior.

Eshte nje nga hotelet me te bukura ne Durres nga i cili mahnitesh. Gjithashtu ka nje det te paster per te gjithe pushuesit te apasionuar pas detit.

Persa i perket kushteve qe ky hotel ofron mund te permendim rehatine dhe madheshtine e dhomave, ku secila dhome eshte e pajisur me tv , ajer te kondicionuar, frigorifer, gjithashtu edhe tualete private te pajisuara me vaske apo dush. Ju duhet patjeter qe ta vizitoni kete hotel dhe pse jo te kaloni pushimet tuaja te veres.

Per te pare me teper rreth ketij hoteli mund te vizitoni faqen e websitet. Gjithashtu mund te shikoni postimet rreth ambjenteve te ketij hoteli ne instagram. Smart Center eshte agjensia e marketingut te Hotel Grint ne Durres.

Post a Comment