Contact
Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
info@grinthotel.com
052 224 453
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Follow

Pishat e buta, Golem, Albania

info@grinthotel.com

052 224 453

Blog
  /  Blog   /  Hotel ne bregdet
hotel-ne-bregdet

Hotel ne bregdet

Hotel ne bregdet. Po kerkoni nje hotel me 4 yje ne bregdet? Mund te permendim Hotel Grint i pozicionuar tek Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem. Hotel Grint ka nje kapacitet prej 59 dhomash. Ato jane te kategorizuara ne dhoma dyshe, treshe dhe katershe. Gjithashtu ka nje restorant me ambjent te hapur dhe nje plazh privat. Ky hotel ka nje pishine te posacme per pushuesit. Grint Hotel gezon nje vend te qete para plazhit në Golem, Durres.


Hoteli ndodhet ne bregun e Detit Adriatik, kjo u siguron pushuesve nje pamje fantastike qe nga lindja e diellit ne mengjes deri tek perendimi ne mbremje.

Persa i perket kushteve qe ky hotel ofron mund te permendim rehatine dhe madheshtine e dhomave, ku secila prej tyre eshte e pajisur me tv , ajer te kondicionuar, ballkon, nje frigorifer te vogel, gjithashtu edhe tualete private te pajisuar me vaske apo dush.

Aty ku dielli puth qiellin! Shijoni detin gjate veres me familjen dhe miqte tuaj.

Marketingu i Hotel Grint menaxhohet me profesionalizem nga stafi i agjensise Smart Center ne Durres. Nese deshironi hotele ne bregdet Golem ju ftojme te vini ne hotelin tone, Hotel Grint.

Ju mirepresim te kaloni pushimet tuaja tek Hotel,Grint, ne Golem.

Where the sea kisses the sky!

Post a Comment