Contact
Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
info@grinthotel.com
052 224 453
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Follow

Pishat e buta, Golem, Albania

info@grinthotel.com

052 224 453

Blog
  /  Blog   /  Hotel ne Golem Durres
hotel-ne-golem-durres

Hotel ne Golem Durres

Hotel ne Golem Durres. Po kerkoni nje hotel per pushimet tuaja por nuk dini ke te zgjidhni? Ne ju rekomandojme hotel Grint ne Golem Durres. Ai eshte nje hotel me kater yje i pozicionuar ne bregdetin e Durresit.

Vendndodhja e favorizon per klimen e mrekullueshme. Si pasoje ky hotel terheq shume turiste vendas dhe te huaj per te kaluar pushimet e tyre. Grint Hotel gezon nje vend te qete para plazhit ne Golem, Durres. Me nje restorant dhe nje zone plazhi privat, hoteli ndodhet ne Bregun e Detit Adriatik. Turistet mund te gezojne pamje nga deti nga dhomat e tyre dhe nga restoranti kryesor.

Ka nje kapacitet prej 59 dhomash, te kategorizuara ne shume kategori.  Ky hotel ka nje restorant si dhe nje plazh privat me nje pamje mahnitese. Hoteli ofron kushte perfekte per pushuesit. Hotel Grint paraqet nje zgjedhje te shpejte dhe te leverdishme per t’u relaksuar. Arti i kulinarise eshte i nderthurur me tradicionalen dhe modernen per te sjelle nje shije te vecante ne tavolinat tuaja. Argtim, kuzhine e shkelqyer, bar-restorant, te gjitha keto e bejne hotel Grintin nje mundesi qe nuk duhet humbur.

Per me shume i informacione rreth ketij hoteli mund te gjeni ne websiten ose ne faqen e instagramit te ketij hoteli.

Ju mirepresim!

Post a Comment