Contact
Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
info@grinthotel.com
052 224 453
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Follow

Pishat e buta, Golem, Albania

info@grinthotel.com

052 224 453

Blog
  /  Blog   /  Restorantet me te mira ne Golem
Hotel Grint ne Durres

Restorantet me te mira ne Golem

Restorantet me te mira ne Golem.

Restorant Grint është restoranti më i ri dhe ndoshta një nga restorantet më të lezetshëm në Golem. Brendësia e restorantit është shumë moderne me dritare të mëdha, një kuzhinë transparente ku mund të shihni kuzhinierin duke gatuar pjatën tuaj të preferuar. Restoranti ka një atmosferë të mrekullueshme me drita të zbehta, tavolina komoditeti dhe vende, gjithçka e kombinuar me elegancë. Nëse doni të shijoni një drekë apo një darkë në këtë restorant mos mendoni dy herë dhe na falënderoni më vonë. Përbërësit e freskët.

Vlera jonë kryesore! Restoranti Grint ofron kuzhinë të përzier me peshk dhe mish. Për të përjetuar përvojën e Grint, do të thotë të dorëzohesh ndaj instinkteve, të transportohesh nga ritmet e sofistikuara të shijeve dhe përzgjedhja e verërave nga llojet më të mira, ose të tundohesh nga aromat që vijnë nga kuzhina.

Krijimet e kuzhinierëve tanë, të realizuar vetëm nga përbërësit më cilësor, përmbushin të gjitha dëshirat e të dashuruarve pas gatimit. I vetëm ose në grup, Grint është vendi ideal i takimit për ngjarje të paharrueshme.

Aty ku deti puth qiellin.

Stafi i agjencisë Smart Center në Durrës menaxhon në mënyrë profesionale marketingun dixhital të Restorant Grint. Na ndiqni në faqen e internetit për më shumë postime.

Mirë se vini!

 

Post a Comment