Contact
Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
info@grinthotel.com
052 224 453
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Follow

Pishat e buta, Golem, Albania

info@grinthotel.com

052 224 453

Blog
  /  Blog   /  Lokal dasmash ne Golem
lokal-dasmash-ne-golem

Lokal dasmash ne Golem

Lokal dasmash ne Golem. Jeni duke kerkuar nje lokal per te festuar diten me te bukur te jetes tuaj? Nese deshironi te keni nje dasme te paharruar ne ju rekomandojme Restorant Grint ne Golem. Grint ne Golem ju ofron nje ambjent perrallor per organizime dasmash, ditelindje ose edhe per evente te tjera familjare. Hapesire e gjere per shume persona, parking i garantuar si dhe kend lojrash per te vegjelit tuaj.

Ushqimi i fresket dhe mjaft i shijshem. Gatime tradicionale dhe prodhime deti plot shije.

Dasmat ne natyre jane me romantiket. Keshtu çiftet festojne ne nje rreth te ngushte njerezish te afert, me ngjyrat e tyre me te dashura. Jemi te lumtur qe ndertojme endrrat tuaja dhe jemi te pranishem ne ditet tuaja me te lumtura.

Ju ftojme te vizitoni websiten-in tone dhe beni rezervimet tuaja per lokal dasmash ne Golem. Rezervimet mund ti beni ne numrin tone te telefonit +355 69 4028 058.

Vendi perfekt i dites tuaj me te bukur! Perpara se te besh zgjedhjen tende kalo nga Restorant Grint.

Ju mirepresim!

Post a Comment